Bursa kilo verme sürecindeki danışanlarım için muhteşem lezzetlere sahip zorlayıcı bir şehir:) Hazırladığımız bu yazıda Bursa’nın karşı konulması güç lezzetlerine karşı nelere dikkat etmeniz gerektiği, beslenme alışkanlıklarınız, Bursa’da diyetisyen seçme süreciniz, diyet programını nasıl özelleştirmeniz gerektiği gibi konulara değineceğiz.

Diyete Başlarken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Öncelikle diyete başlarken buna kesin karar vermeniz gerekiyor:) Diyet programına uymak ve programa sağdık kalmak iradeniz ile doğrudan bağlantılı. Bu süreçte motivasyonunuzu yüksek tutmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Bize düşen kısımda ise bireysel kilo verme programında size özel ; kan tahlili sonuçlarınıza, günlük çalışma rutininize, fiziksel aktivite düzeyinize uygun listeyi planlayarak bu süreci uygulaması kolay ve yüksek verimle geçirmeyi hedefliyoruz.

Beslenme Alışkanlığımı Kökten Değiştirmeli Miyim?
Bu sorunun cevabı ne kadar sağlıklı beslendiğinize göre değişiklik göstermektedir. Eğer her gün fast food tarzı yağlı ve sağlıksız besinler tüketiyorsanız bunlardan uzak durmalısınız. Ancak genellikle yeme ihtiyacınızı evde karşılıyorsanız kişiye özel sağlık listemizle yeme alışkanlıklarınızı ve sevdiğiniz besinleri çok değiştirmeden size uygun diyet programı ile kilo vermeniz mümkün.

Diyetisyeni Neye Göre Seçmeliyim? 
Bursa kilo verme için çok iyi diyetisyenlere sahip. Fakat yine de Bursa’da en iyi diyetisyeni bulmak tüm kilo verme öncesi araştırma yapan kişilerin ortak problemi:) Bu noktada size uygun diyet listesi hazırlayan, sizinle özel olarak ilgilenecek olan, kaçamaklarınızda yeni hesaplamalarla size kısa süreli programlar oluşturacak ve sürekli ulaşılabilir bir meslektaşımla gayet güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Benimle iletişime geçmek için ise iletişim sayfama göz atabilirsiniz.

Diyeti ne zaman bırakacağım? İskenderi ne zaman yerim?:)

Öncelikle çalışmaya başladığımızda ölçümler ve yapacağımız değerlendirmelerle hedef kilonuzu belirleyeceğiz. Hedef kilonuza gelene kadar iskender yemek yok:) Ancak hedefe ulaştığımızda ve koruma sürecine geçtiğinizde kontrollü bir şekilde canınızın çektiği yemekleri yiyebilirsiniz. Bu noktada Koruma Süreci boyunca, yani hedef kilonuzu koruduğunuz sürece ölçümlerde size ücretsiz hizmet vereceğim.

 

“Bursa’da kilo vermeye çalışmak” için bir yorum

  • 110 kiloyum eşimle sorunlarım başladı le zayıflamak istiyorum elimden gelse mideme tüp taktırmak istiyorum o yönden size başvurmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir